X
X

Hakkımızdaresim

Verimin kurumsal yapı anlayışı ile hosting, sunucu, veri merkezi hizmetleri ile faaliyetine girmiştir. Uzun yıllardır sektörün kalbi haline gelmiş ve üst düzey yapısı ile hizmet sunmaktadır. Verimin kendini gelişen teknolojinin üst düzey seviyesine çıkarmış, yeni teknolojiler ile çalışmaktadır.


Böylelikle hem kendi bünyesindeki yapısını geliştirmekte olup, bir taraftan müşterilerin memnuniyetini daha fazla arttırmak üzere çalışmalar yürütmektedir. Güçlü donanım desteği yanı sıra güçlü veri merkez, alt yapı desteği ile hizmet vermeye devam etmektedir. Gelecek teknolojileri yakalamakta ve kendi bünyesinde uygulamaktadır.
2021 Yılında istanbul da faaliyete geçen şirketimiz, daha öncesinde aynı sektörün içinde yıllardır bulunmuş ve hizmet sunmuştur. Kendi bünyesini her gün daha fazla güçlendirerek, gelişime ayak uydurmaktadır.

- Ekibimiz

Verimin 7/24 gece ve gündüz olarak hiç durmadan çalışan güçlü bir ekibe sahiptir. Her biri alanında profesyonel çalışma arkadaşları ile müşterilerine sınırsız ve sorunsuz hizmet sunma anlayışı ile çalışmaktadır. Özverili ve üst düzey teknik bilgilere sahip ekiplerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

- Misyonumuz

Türkiye'nin en iyi teknik kadrosuna sahip, en iyi alt yapı ve donanımlar ile hizmet sunarak müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz. Fiyat/performans odaklı hizmetler sunarak, her gün gelişen teknoloji ile şirketimizi de geliştiriyoruz.

- Vizyonumuz

Dünya çapında gelişimlerle birlikte gelişerek, ileriye dönük yatırımlar ve yapılandırmalar ile kendimizi büyütüyoruz. Şirketimizi siz değerli müşterilerimiz ile birlikte ileriye taşımak, dünyanın markası haline getirmek için sizlere 7/24 kesintisiz hizmet, kaliteli ve performanslı hizmetler sunarak sizlerin arzularınızı gerçekleştiriyoruz.
Verimin geleceğe kapı açarak, sizlerin de en iyi şekilde hizmet almasını sağlayarak, kaliteyi benimseyerek hizmet anlayışına devam etmektedir.