X
X

İade Politikasıresim

VERİMİN BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ

Elektronik ortam üzerinde hizmet veren olarak faaliyet gösteren “Verimin” / “VERİMİN BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' İle kendisinden hizmet alan, sipariş veren, destek alan ve tüm faaliyetlerini hizmet veren tarafından sağlatan kişi sözleşmenin devamında “Hizmet Alan ve MÜŞTERİ” sıfatları ile anılacaktır.

1- SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin içeriği, hizmet alan müşterinin satın alım yapmış olduğu ürünlerin kullanımına son vermesi, iptali ve iadesine ilişkin başvurusudur.

2- SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİK SÜRESİ

Verimin sağlamış olduğu hosting hizmetlerinde 3 iş günü içerisinde iade imkânı sunmaktadır. Ürün alım tarihi üzerinden maksimum 3 gün geçmesi gerekmektedir. Süresi geçen ürün alımları için iade sözleşmesinden yararlanılamamaktadır. Hosting hizmetlerinde Verimin.com.tr firması tarafından yapılan taşımalarda, hosting iadesi geçerli değildir. Taşımaların müşteriler tarafından olduğu hususlarda hosting hizmetlerinde 3 gün içinde iade yapılacağını kabul ve taahhüt eder.

3- İADENİN GEÇERSİZ OLDUĞU HİZMETLER

DOMAİN
SSL SERTİFİKASI
WEB TASARIM & YAZILIM
PANEL LİSANSLARI
EKLENENEN BAKİYE
SANAL SUNUCU
FİZİKSEL SUNUCU
SUNUCU BARINDIRMA


Yukarıda yer alan ürün ve hizmet ve unsurlar için Verimin tarafından iade edilebilirlik kapsamı dışında olduğu beyan edilmiştir.

Ürün ve hizmet alımı için sistem üzerine yükleme yapılan bakiye ya da iade biçiminin bakiye olarak belirten MÜŞTERİ, Verimin üzerinden nakit olarak geri çevirmesini talep edememektedir.

Bakiye, MÜŞTERİNİN firma üzerinden alışveriş yapacağını taahhüt etmesi ve ön ödeme olarak Verimin kayıtlarına geçmektedir.

4- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU HİZMETLER

HOSTİNG
RESELLER

4.1- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU UNSURLARA İSTİNADEN KOŞUL KAVRAMI MADDESİ

Verimin teknik destek servisi dışında kalan unsurların müşteri tarafından Verimin’e yaptıramaması üzerine vazgeçerek iade almaya çalışması, keyfi olarak vazgeçmesi, programının ilk etapta çalışarak sonraki etaplarda çalışmaması ve kendine ait unsurların hizmetinin sonlandırılması. Bu tarz başvurular iadenin geçersizleşmesine sebep olmaktadır.

Taşıması sağlanılan hizmetlerde iade bulunmamaktadır.

4.2- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU DİĞER UNSURLARIN İADE BİÇİMLERİ

Verimin, Fiziksel Sunucu ve Barındırma hizmetlerinde ise hizmetin aktif olduğu süre kadar kesinti yaparak kullanım günü haricinde kalan tutarı iade etmektedir. Bu maddenin müşteriye izahı ise hizmetin elektrik kullanım bedeli sebebidir.

ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ TARAFINDAN ÜRÜN SATIN ALIMI SIRASINDA OKUMUŞ OLDUĞU HİZMET SÖZLEŞMESİ İÇERİĞİNİ ONAYLAMASI İLE YÜRÜRLÜLÜĞE GİRMİŞ VE MÜŞTERİ TARAFINDAN KABUL EDİLDİĞİ BEYAN EDİLMİŞTİR.